Młodszy konsultant Microsoft Dynamics 365 Business Central Obszar finanse/księgowość

Autor: Anna Halama / Data publikacji: 30.09.2021 / Data aktualizacji: 30.09.2021

Do naszego działu wdrożeniowego systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy konsultant Microsoft Dynamics 365 Business Central Obszar finanse/księgowość.

To praca dla Ciebie jeżeli:

  • Lubisz pracę z klientem – często będziesz przeprowadzał szkolenia dla kilku do kilkunastu użytkowników
  • Fascynują Cię nowoczesne technologie – na co dzień będziesz pracował na najnowszych narzędziach Microsoft takich jak: Azure DevOps, Microsoft 365, Power BI itp.
  • Jesteś nastawiony na cele i rozwój
  • Potrafisz pracować w zespole, ale również jako samodzielny konsultant odpowiadając za obszar uruchamianej funkcjonalności
  • Nie znosisz nudy i monotonii, jesteś proaktywny i nastawiony na działanie
  • Chcesz zdobyć zawód przyszłości

Zakres obowiązków

Jako młodszy konsultant będziesz uczestniczył w projektach wdrożenia systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central z nastawieniem na obszary finanse i księgowość, realizując zadania takie jak:

  • Analiza potrzeb klienta i konsultacje biznesowe
  • Projektowanie rozwiązań procesów biznesowych w systemie
  • Opisy modyfikacji systemu oraz wsparcie działu programistów w ich realizacji
  • Konfiguracja systemu
  • Przeprowadzanie szkoleń dla przyszłych użytkowników
  • Wykonanie testów akceptacyjnych i tworzenie instrukcji
  • Wsparcie i migracja danych
  • Integracja systemu Business Central z rozwiązaniami zewnętrznymi
  • Współpraca z innymi działami firmy m.in. Power BI, Power APPS podczas wdrażania innych produktów Microsoft rozszerzających funkcjonalność systemu ERP
  • Wsparcie programistów podczas tworzenia nowych aplikacji

Wymagania

Jesteś dla nas idealnym kandydatem jeżeli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie, preferowany kierunek: księgowość, organizacja i zarządzanie, rachunkowość i finanse, rachunkowość i controlling
  • Bardzo dobrze znasz MS Office (w szczególności Excel, Power Point, Outlook)
  • Komunikujesz się biegle w języku angielskim min B2
  • Masz dobre umiejętności organizacyjne i potrafisz priorytetyzować zadania
  • Masz wysokie zdolności komunikacyjne
  • W łatwy sposób potrafisz wyjaśniać skomplikowane zagadnienia
  • Lubisz analizować i wyciągać wnioski

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość funkcjonalności systemu ERP
  • Znajomość podstawowych procesów w przedsiębiorstwach
  • Umiejętność modelowania procesów w notacji BPMN 2.0
  • Znajomość środowiska Azure DevOps
  • Znajomość biznesowych produktów Microsoft
  • Umiejętność programowania w AL

Oferujemy

  • Trzymiesięczny okres onboardingu podczas, którego poznasz podstawy systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central oraz narzędzia potrzebne w pracy projektowej
  • Z uwagi na niewielki rozmiar firmy – duży wpływ na podejmowane decyzje
  • Pracę w zgranym zespole, w gronie specjalistów i ekspertów pasjonujących się nowoczesnymi technologiami
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach w Polsce i za granicą
  • Możliwość zdobywania certyfikatów Microsoft
  • Możliwość rozwoju zawodowego zgodnie ze ścieżką kariery NAV24
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,  przejrzysty system wynagrodzeń i premiowania
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Benefity pozapłacowe (m.in. multisport, opieka zdrowotna)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zajęcia języka angielskiego z native speakerem w godzinach pracy

Skontaktuj się z nami

    *pole wymagane

    Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

    Zostaw swoje dane,
    oddzwonimy błyskawicznie.

    Zaufali nam

    Partnerzy technologiczni