Konsultant / wdrożeniowiec ds. finansów i księgowości

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Masz doświadczenie w prowadzeniu działań związanych z księgowością? Sprawozdania finansowe, podatek dochodowy oraz podatek VAT to Twój „chleb powszedni”? Dołącz do zespołu NAV24 jako Konsultant ds. finansów i księgowości.

Zakres obowiązków:
– analiza obszarów finansowo-księgowych oraz potrzeb klientów przy wdrożeniach systemu Microsoft Dynamics NAV/ Microsoft Dynamics 365 Business Central
– przygotowanie projektów rozwiązań procesów biznesowych z punktu widzenia wymagań finansowo-księgowych
– bieżące rozwiązywanie problemów użytkowników
– prowadzenie szkoleń dla przyszłych i obecnych użytkowników systemu
– nadzorowanie poprawności funkcjonowania systemu

Wymagania:
– wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne (księgowość, organizacja i zarządzanie, rachunkowość i finanse, rachunkowość i controlling)
– doświadczenie w pracy z klientem – łatwość prowadzenia rozmów oraz tłumaczenia fachowych pojęć w przystępny i zrozumiały sposób
– doświadczenie w pracy w działach finansowo-księgowych
– praktyczna umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych
– znajomość zagadnień biznesowych z zakresu finansów i księgowości
– gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi
– bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
– komunikatywna znajomość j. angielskiego
– biegła znajomość pakietu MS Office

Dodatkowymi atutami będą:
– posiadanie certyfikatów księgowych
– znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
– znajomość systemu Microsoft Dynamics NAV lub innych systemów klasy ERP

Oferujemy:
– pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami (oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV/ Microsoft Dynamics 365 Business Central) oraz z profesjonalnymi usługami IT
– udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
– stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
– możliwość rozwoju zawodowego
– uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft oraz organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych
– pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
– szkolenia produktowe
– niezbędne narzędzia pracy
– kartę MultiSport

Zaufali nam

Partnerzy technologiczni

Microsoft
LS Retail
Netronic
Continia
Delmia
Anveo