« powrót do strony głównej

Dynamics 365 for Talent – wsparcie dla działów HR

Autor: Michał Stasiak / Data publikacji: 18.02.2018 / Data aktualizacji: 20.08.2021

Jednym z najgorętszych newsów 2016 roku była informacja o przejęciu przez Microsoft popularnego serwisu LinkedIn. Wówczas to zadecydowano, że w ramach systemu CRM Microsoft Dynamics 365  utworzony zostanie nowy moduł – Dynamics for Talent. Celem było zoptymalizowanie procesu poszukiwania talentów, wsparcie dla pracodawców w profesjonalnym i wizerunkowym wymiarze rekrutacji, a także zapewnienie szerokich zasobów potencjalnych pracowników. Ponadto, zakładano, że podczas pracy nad danym projektem, funkcjonalność będzie sugerowała nam eksperta, który mógłby nam przy nim pomóc.

Korzyści płynące z modułu Dynamics for Talent

To, że w naszym kraju wciąż brakuje specjalistów z branży IT chyba dla nikogo nie jest już zaskoczeniem. Co więcej, międzynarodowe źródła informacji podają, że co trzeci pracodawca na świecie nie może znaleźć odpowiednich pracowników na najważniejsze stanowiska w swojej firmie. Dotyczy to również ekonomistów, filologów i finansistów. Sytuacja ta obrazuje, jak bardzo potrzebny jest nam Dynamics 365 for Talent. Skoro digitalizacja opanowuje kolejne obszary, system Dynamics umożliwia nam obsługę procesu sprzedażowego począwszy od etapu pozyskania klienta przez złożenie oferty, kończąc na realizacji projektu. Dynamics 365 for Talent dodatkowo pozwala na znalezienie specjalisty, który posiada oczekiwane kompetencje, przez co jego obecność zwiększy szanse na osiągnięcie sukcesu. Krótko mówiąc, moduł daje nam przewagę, skraca czas poszukiwania, a przy tym nie wymaga korzystania z wielu rozwiązań.

Dynamics for Talent w praktyce

Dynamics 365 for Talent zabezpiecza jeden z najważniejszych elementów w prowadzeniu biznesu – ludzi. Jak wiadomo, organizacja rekrutacji jest kosztownym przedsięwzięciem, a w dodatku pracochłonnym. Nowy moduł Microsoft Dynamics pozwala nam nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale i czas. Integracja z LinkedIn daje dostęp do ponad 400 milionów fachowców z całego świata. Wobec tego, istnieją dość realne szanse na to, że znajdziemy więcej niż jedną osobę, która okaże się cenna dla naszego projektu. Co więcej, Dynamics 365 for Talent pomoże nam zaplanować spotkania z kandydatami. A jeśli w trakcie rekrutacji na LinkedIn pojawią nowe osoby, usługa powiadomi nas o tym. Poza tym, za pomocą funkcjonalności będziemy mogli komunikować się z kandydatami (szablon maila), analizować ich profile i historię kontaktów, pozyskiwać wiedzę o ich nowych kompetencjach. Wreszcie, Dynamics 365 for Talent usprawni proces prowadzenia rekrutacji, zmniejszy jej koszty do minimum i gwarantuje oszczędność czasu.

Skontaktuj się z nami
  *pole wymagane

  Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie ERP - Dynamics 365 Business Central? A może interesuje Cię pakiet Microsoft 365 albo nasze rozwiązania Power Apps i Power BI? Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?

  Zostaw swoje dane,
  oddzwonimy błyskawicznie.

  Zaufali nam

  Partnerzy technologiczni